• Koszyk: (pusty)

Kategorie

AMOLowe na gardlo /Ziolowe pastylki do ssania z miodem i witamina C/Prawoslaz,tymianek,mentol,nawilzaja,oslaniaja,lagodza gardlo

AMOLowe na gardlo /Ziolowe pastylki do ssania z miodem i witamina C/Prawoslaz,tymianek,mentol,nawilzaja,oslaniaja,lagodza gardlo

$9.50
Ilość sztuk w opakowaniu: 16 pastylek

Opis produktu

Receptura wprost z natury – prawoślaz, tymianek i mentol, które naturalnie nawilżają, osłaniają i łagodzą gardło, krtań i struny głosowe.
Pastylki do ssania zawierają ekstrakty z prawoślazu i tymianku oraz mentol o właściwościach łagodzących przesuszone, podrażnione gardło, nawilżających i chroniących śluzówkę gardła, co pozwala na utrzymanie prawidłowej emisji głosu i ułatwia przełykanie. Pastylki zawierają miód oraz witaminę C, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu  odpornościowego.
Pastylki są szczególnie polecane w okresie jesienno-zimowym oraz osobom z podrażnieniem śluzówki gardła i górnych dróg oddechowych przebywającym w klimatyzowanych lub zapylonych pomieszczeniach, narażonym na dym papierosowy oraz zmiany temperatur, a także szczególnie dbającym o głos.

Składniki zalecanej dziennej porcji (zawartość w 1 pastylce):
Ekstrakt z ziela tymianku – 60 mg
Ekstrakt z korzenia prawoślazu – 50 mg
Mentol – 2, 5 mg

Zalecane spożycie 1 do 4 pastylek dziennie, ssać do rozpuszczenia.

Galeria produktu

PayPal