• Koszyk: (pusty)

Kategorie

Herbapect GARDLO // Pastylki do ssania 24 szt. // leczenie podraznien gardla, ochrona blony sluzowej, nawilzenie

Herbapect GARDLO // Pastylki do ssania 24 szt. // leczenie podraznien gardla, ochrona blony sluzowej, nawilzenie

$11.50
Ilość sztuk w opakowaniu: 24 tab

Opis produktu

  • Herbapect Gardło pastylki do ssania, skutecznie nawilżają błonę śluzową jamy ustnej i gardła chroniąc je przed podrażnieniami i wysuszeniem. Pastylki pomagają łagodzić stany zapalne i ból przy infekcjach gardła i jamy ustnej.

Skład:
Cukier, syrop glukozowy, kwas cytrynowy, aromaty, wyciąg suchy z porostu islandzkiego, L-askorbinian sodu, wyciąg płynny z aloesu, ekstrakt gęsty z korzenia prawoślazu, wyciąg z liści szałwii, wyciąg suchy z ziela werbeny, wyciąg z kwiatów dziewanny.

Działanie:
Herbapect Gardło pastylki do ssania, zawierają składniki pochodzenia naturalnego, które skutecznie powlekają błonę śluzową jamy ustnej i gardła, chroniąc je tym samym przed podrażnieniami i nadmiernym wysuszeniem. Stosowanie preparatu Herbapect gardło, łagodzi objawy towarzyszące stanom zapalnym i podrażnieniom gardła objawiającym się: pieczeniem, uczuciem suchości, bólem i trudnościami w przełykaniu.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 6 roku życia: 1 pastylka do ssania cztery razy dziennie. W przypadku braku poprawy po 5 dniach stosowania należy zasięgnąć porady lekarza.

Galeria produktu