• Koszyk: (pusty)

Kategorie

Natur-sept KASZEL lizaki o smaku pomaranczowym // Lagodzi kaszel,ulatwia odkrztuszanie,zmniejsza czestotliwosc kaszlu

Natur-sept KASZEL lizaki o smaku pomaranczowym // Lagodzi kaszel,ulatwia odkrztuszanie,zmniejsza czestotliwosc kaszlu

$7.80
Ilość sztuk w opakowaniu: 6 sztuk

Opis produktu

Opakowanie: 6 sztuk

Wskazania:

Zaleca się wykorzystywanie lizaków u dzieci od 3 roku życia w przypadku stanu zapalnego gardła, któremu towarzyszą ból, uczucie suchości, trudności w przełykaniu. 

Właściwości:

Produkt ma postać pysznych lizaków, które oprócz walorów smakowych dostarczają dzieciom samych korzyści. Składniki wchodzące w jego skład odpowiadają za powlekanie ochronną warstwą śluzówki jamy ustnej i gardła. W ten sposób lizaki przyczyniają się do złagodzenia podrażnień występujących w postaci dolegliwości bólowych, pieczenia, suchości czy problemów z przełykaniem. Co więcej powstały film ochronny, zapobiega szkodliwemu oddziaływaniu czynników środowiskowych (np. zimnego powietrza). Sprzyjają odbudowaniu śluzówki i przywróceniu jej dotychczasowej funkcji ochronnej. Ponadto wyrób charakteryzuje się silnymi właściwościami odświeżającymi i nawilżającymi śluzówkę jamy ustnej i gardła. 

Sposób użycia:

Stosować doustnie, do lizania. Wyrób podawać dzieciom od 3 roku życia. 1 lizak należy stosować nie częściej niż x 3/24h. 

Skład:

Cukier, syrop maltozowy, kwas cytrynowy, aromat naturalny, kwas askorbinowy, wyciąg suchy z porostu islandzkiego, ekstrakt gęsty z korzenia prawoślazu, suszony koncentrat aronii, wyciąg z liści szałwii, czerwień buraczana, kompleksy miedziowe chlorofili oraz chlorofilin. 

Przeciwskazania:

Nadwrażliwość na substancje składowe preparatu 

Galeria produktu