• Koszyk: (pusty)

Kategorie

AZULAN - WEW.zapalne przewodu pokarmowego, ZEW.stany zapalne skory

AZULAN - WEW.zapalne przewodu pokarmowego, ZEW.stany zapalne skory

$8.50
Waga: 100 g

Opis produktu

AZULAN 100g

Wskazania:

Zewnętrznie do płukania w stanach zapalnych jamy ustnej, zapaleniu błon śluzowych gardła, migdałów i dziąseł. W stanach zapalnych pochwy do irygacji i tamponowania w upławach. W uszkodzeniach naskórka i owrzodzeniach żylakowatych do okładów. Wewnętrznie: W stanach skurczowych przewodu pokarmowego jako pomocniczy środek rozkurczający i wiatropędny oraz jako pomocniczy środek przeciwzapalny w stanach zapalnych przewodu pokarmowego.
Skład:

Chamomillae anthodium extr. fluidum (1 : 2)
Przeciwwskazania:

Uczulenie na rumianek. Ze względu na zawartość etanolu nie należy podawać wewnętrznie preparatu dzieciom do lat 6. W przypadku wystąpienia objawów uczulenia ( utrzymujący się rumień ) należy zaprzestać stosowania. Lek zawiera śr. 64-67 % v/v etanolu. Jedna dawka = 5 ml zawiera 2,58 g etanolu. Nie opisano szkodliwego działania surowca podawanego w czasie ciąży i laktacji. Przed użyciem preparatu należy jednak skonsultować się z lekarzem. Nie zaleca się prowadzenia pojazdów mechanicznych podczas jego stosowania.
Sposób użycia:

Zewnętrznie : 10 % r - r wodny do płukania, wlewów i okładów (1 cz. Azulanu + 9 cz. przegotowanej, chłodnej wody) Wewnętrznie : doustnie 5 ml (łyżeczka od herbaty) w szklanki wody przed posiłkiem do 3 razy dziennie.

Galeria produktu

PayPal