• Koszyk: (pusty)

Kategorie

Perfecta Odnowa Genow Mlodosci 65+ // Wypelniajaco-regenerujacy krem silnie przeciwzmarszczkowy // dzien,noc

Perfecta Odnowa Genow Mlodosci 65+ // Wypelniajaco-regenerujacy krem silnie przeciwzmarszczkowy // dzien,noc

$12.50
Pojemność: 50 ml

Opis produktu

 

Perfecta Odnowa Genów Młodości 65+, to innowacyjny krem przeciwzmarszczkowy o aksamitnej konsystencji i doskonałej wchłanialności.

 

Dzięki unikalnym składnikom zapewnia fenomenalny efekt przeciwzmarszczkowy już po 14 dniach*.

Lipofil-Lift 3D – to bioekstrakt bogaty w oligosacharydy z rośliny Artemisia Abrotanum. Sprzyja naturalnej odnowie skóry poprzez aktywację mechanizmu adipogenezy odpowiedzialnego za powstawanie komórek tłuszczowych. Dzięki niemu skóra staje się bardziej elastyczna, jędrniejsza i wypełniona w trzech wymiarach.

Algi Wakame – to biologicznie aktywny, naturalny biokoncentrat z brązowych alg. Uaktywnia 14 genów zaangażowanych w syntezę, dojrzewanie, połączenie i organizację włókien kolagenu i elastyny oraz geny związane z syntezą kwasu hialuronowego. Prowadzi do widocznej redukcji zmarszczek każdego typu, skóra staje się idealnie gładka i napięta.

Oxylina C+E – aktywny antyutleniacz stymuluje produkcję kolagenu i chroni włókna kolagenowe przed degradacją. Zabezpiecza komórki skóry przed wolnymi rodnikami oraz efektami przedwczesnego starzenia. Działa nawilżająco, odbudowuje barierę ochronną naskórka. Uszczelnia i uelastycznia naczynia włosowate. Rozjaśnia i poprawia koloryt skóry.

 

Galeria produktu

PayPal