Ostatnio przeglądane

Nowy Herbata Herbapol CZARNA PORZECZKA Z CYTRYNA // 100% natury z duzych kawalkow owocow / 20 szt Zobacz większe

Herbata Herbapol CZARNA PORZECZKA Z CYTRYNA // 100% natury z duzych kawalkow owocow / 20 szt

Nowy produkt

$2.80

Więcej informacji

Czarna porzeczka z cytryną

Herbatka owocowo-ziołowa o smaku czarnej porzeczki z cytryną.

100% natury z dużych kawałków owoców

Słodki owoc porzeczki z orzeźwiającą cytryną specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich dołączyły do smaków Herbat Herbacianego Ogrodu. Herbaciany Ogród to wyjątkowe herbatki owocowe o doskonałym smaku. Wyselekcjonowane i starannie zebrane owoce, poddawane są dokładnej kontroli, a następnie ręcznie pakowane tak, aby chronić całe dobrodziejstwo natury. To 100% naturalnych składników. Przez przezroczyste saszetki ujrzysz duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny.

Herbatka owocowa nie zawiera kofeiny ani teiny, dlatego może być pita w dowolnej ilości o każdej porze dnia. Różnorodność smaków sprawia, że to doskonały napój dla wszystkich członków rodziny, a także naturalna i smaczna alternatywa dla słodkich napojów. Są świetne do picia zarówno na gorąco, jak i na zimno.

Poddaj się przyjemności płynącej z esencji smaku słodkiej maliny, aromatycznej żurawiny lub daj się skusić na całkiem nowy smak porzeczki z cytryną.

Czarna porzeczka z cytryną to herbatka, której mocno owocowy smak pochodzi wyłącznie z naturalnych składników. Przez przezroczystą saszetkę możesz zobaczyć duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny. Sięgając po Herbaciany Ogród wybierasz to, co najlepsze z natury.

 

To, co najlepsze z natury w przezroczystej saszetce

Sposób przygotowania:

Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody. Naparzać pod przykryciem przez 5-7 min

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.