Ostatnio przeglądane

OPOKAN med Plaster Rozgrzewajacy // rozgrzewa i lagodzi bole krzyzowo-ledzwiowe, reumatyczne, miesniowe, stawowe i nerwobole. Zobacz większe

OPOKAN med Plaster Rozgrzewajacy // rozgrzewa i lagodzi bole krzyzowo-ledzwiowe, reumatyczne, miesniowe, stawowe i nerwobole.

Nowy produkt

$2.80

Więcej informacji

Opokan Med, plaster rozgrzewający

Plaster Opokan Med przykleja się bezpośrednio na skórę, w miejscu bólu mięśniowego. Odczucie ciepła i ulgi jest natychmiastowe. Plaster zapewnia ciepło, które przynosi odprężenie napiętym, obolałym mięśniom, wzmagając miejscowe krążenie krwi i łagodząc ból. Plaster działa bezpośrednio w miejscu bólu. Plaster można stosować sam lub w połączeniu z doustnymi lekami przeciwbólowymi.
 
Zastosowanie: plaster rozgrzewający skutecznie rozluźnia i przynosi ulgę w bólach mięśni (pleców, ramion, szyi), nerwobólach, bólach reumatycznych i stawowych. Redukuje stan zapalny.
 
Sposób użycia: zdjąć taśmę zabezpieczającą część klejącą plastra i niezwłocznie przykleić plaster w miejscu odczuwania bólu. Plaster można utrrzymywać na skórze w ciągu 12 godzin. 
 
Składniki: sproszkowane żelazo, woda, sól sodowa, węgiel drzewny.

Ważne wskazówki:
Plaster rozgrzewa się stopniowo do przyjemnej, przenoszącej ulgę temperatury (ok. 55 stopni Celsjusza).
Plaster można utrzymywać na skórze w ciągu 12 godzin, natomiast ulga w bólu może być odczuwalna nawet przez całą dobę, jest łatwy do usunięcia po użyciu.
Jest jednorazowy i przeznaczony jedynie do użytku zewnętrznego.