Ostatnio przeglądane

Nowy Panthenol 10%, pianka do ciała // łagodzenie podrażnień wywołanych nadmiernym opalaniem  //   150ml Zobacz większe

Panthenol 10%, pianka do ciała // łagodzenie podrażnień wywołanych nadmiernym opalaniem // 150ml

Nowy produkt

$8.80

Więcej informacji

Laboratories PharmaCF, Panthenol 10%, pianka do ciała, 150ml - opis produktu

10% Pantenol w delikatnej piance jest polecany do pielęgnacji skóry narażonej na nadmierną ekspozycję słoneczną, wysokie temperatury, podrażnienia i przesuszenia. Prowitamina B5 wspomaga regenerację naskórka. Allantoina i gliceryna niwelują zaczerwienienia, zwiększając odczucie nawilżenia oraz elastyczności skóry. Pantenol w piance przynosi ulgę przesuszonej skórze i delikatnie chłodzi. Łagodzi podrażnienia skóry po nadmiernym opalaniu

Zastosowanie: łagodzenie podrażnień wywołanych nadmiernym opalaniem.

Sposób użycia: przed użyciem wstrząsnąć. Spryskać podrażnioną skórę trzymając pojemnik w odległości 10-20 cm, aż do całkowitego pokrycia pianą. Lekko wmasować lub pozostawić do wchłonięcia. W razie potrzeb czynność powtórzyć. Nie rozpylać w okolice oczu. Nie nanosić na uszkodzoną skórę. 

Składniki (INCI): Aqua, Panthenol (pantenol), Butane, Propane, Ethylexyl Stearate, Paraffinu Liquidum, Glycerin (gliceryna), Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Se, Allantoin (Alantoina), Ceteareth-20, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate (octan tokoferylu), Isobutane, Citric Acid.

Dodatkowe informacje:
Aerozol łatwopalny.
Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem.
Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.
Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.
Chronić przed światłem słonecznym. 
Chronić przed dziećmi.