Ostatnio przeglądane

Nowy Balsam Eukaliptusowy  // relaksujący masaż , zmniejszenie napięcia   zmęczonych mięśni //  65g Zobacz większe

Balsam Eukaliptusowy // relaksujący masaż , zmniejszenie napięcia zmęczonych mięśni // 65g

Nowy produkt

$6.50

Więcej informacji

PharmaCF Laboratories, balsam eukaliptusowy, 65g - opis produktu

Kosmetyczny balsam eukaliptusowy jest unikalnym połączeniem tradycyjnie stosowanych składników z najnowszymi technologiami kosmetycznymi. Balsam PharmaCF Laboratories pielęgnuje i delikatnie natłuszcza skórę. Aromatyczny zapach ułatwia oddychanie. Efekt działania balsamu wzmacniają w nim olejek lemongrassowy, kamfora, origanol i mentol. Origanol to wysoko skoncentrowany naturalny surowiec pozyskiwany z liści drzewa herbacianego posiadający właściwości antybakteryjne. Kamfora ma właściwości rozgrzewające oraz poprawiające krążenie. Kosmetyk idealny do relaksującego masażu.

Zastosowanie: relaksujący masaż, ułatwienie oddychania dzięki aromatycznemu zapachowi, zmniejszenie napięcia zmęczonych mięśni. 

Sposób użycia: nanieść balsam na wymagające rozgrzania i rozluźnienia miejsca t.j.: okolice zatok nosowych (zewnętrznie), skronie, klatkę piersiową, mięśnie. Stosować tak, aby kosmetyk nie dostał się do oczu. Po użyciu umyć dokładnie ręce z pozostałości preparatu. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia i u osób wrażliwych na którykolwiek składnik balsamu. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oczu przepłukać wodą. U dzieci poniżej 10 r.ż. nanosić na skórę przez osobę dorosłą.

Składniki (INCI): Petrolatum, Camphor (kamfora), Menthol (mentol), Eucalyptus Globulus Leaf Oil (olejek eukaliptusowy), 4-Terpineol, Cymbopogon Schoenanthus Oil (olejek lemongrasowy), Limonene, Linalool, Geraniol, Citral. 

Dodatkowe informacje:
Zużyć do 18 miesięcy po otwarciu.