Ostatnio przeglądane

Hydrominum + skin  //  30 tab. Zobacz większe

Hydrominum + skin // nadmiar wody, zdrowa skora // 30 tab.

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

$21.80

Więcej informacji

Hydrominum + skin,  30 tabletek

tabletka, nadmiar wody

Opis

Hydrominum + skin - suplement diety zawierający wyciągi roślinne cynk, witaminę E i A. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Składniki

Uwaga! Zgodnie z Rozporządzeniem Komisji (UE) 2022/63 z dnia 14 stycznia 2022 r. w odniesieniu do zakazu dodatku do żywności ditlenku tytanu (E 171) żywność wyprodukowana zgodnie z przepisami obowiązującymi przed dniem 7 lutego 2022 r. może być nadal wprowadzana do obrotu do dnia 7 sierpnia 2022 r., a po tej dacie może pozostać na rynku do końca terminu przydatności do spożycia lub daty minimalnej trwałości. W związku z powyższym na stronie DOZ.pl w sprzedaży mogą występować produkty spożywcze, w tym suplementy diety, zawierające dwutlenek tytanu.

Substancja wypełniająca: celuloza, wyciąg z ziela pokrzywy, wyciąg z zielonej herbaty, glukonian cynku, wyciąg z mniszka lekarskiego, wyciąg z owocu opuncji figowej, wyciąg z nasion winogron, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, wyciąg z ziela nawłoci pospolitej, substancja wypełniająca: poliwinylopirolidon, bursztynian D-alfa-tokoferylu, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja wypełniająca: dwutlenek krzemu, octan retinylu, barwnik: dwutlenek tytanu, substancje glazurujące: hydroksypropyloceluloza, kwasy tłuszczowe, talk, wosk pszczeli biały oraz wosk carnauba. 

Składniki 1 tabletka % RWS*
Wyciąg z owocu opuncji figowej 50 mg ---
Wyciąg z mniszka lekarskiego 70 mg ---
Wyciąg z ziela pokrzywy 150 mg ---
Wyciąg z zielonej herbaty 100 mg ---
Wyciąg z nasion winogron 50 mg ---
Wyciąg z ziela nawłoci pospolitej 30 mg ---
Cynk 10 mg 100%
Witamina E 12 mg 100%
Witamina A 800 µg 100%

*Referencyjna Wartość Spożycia.

Właściwości składników

Witamina A wspiera utrzymanie prawidłowego stanu błon śluzowych i skóry.

Witamina E wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym

Cynk pomaga zachować zdrowe włosy, paznokcie i skórę.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: 1 tabletka dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

CECHY PRODUKTU

Producent

AFLOFARM
Partyzancka 133/151
Pabianice