Witamy w naszym sklepie internetowym.

Sklep kosmetyczny polskieziolaikosmetyki.com prowadzi wysyłkową i stacjonarną sprzedaż kosmetyków  i produktów ziołowych.

Właścicielem jest firma UNIVERSAL z siedziba w N.J.

124 N. Wood Avenue
Linden, NJ 07036
Tel: 908-486-3346
Fax: 908-264-4524


Drogeria internetowa jest rozwinięciem działalności sklepu ziołowo-kosmetycznego, który działa na rynku już niemal 20 lat. W związku ze zdobytym przez ten czas doświadczeniem oraz możliwością zaproponowania Państwu markowych produktów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach będziemy mieli wielką przyjemność jeżeli i Państwo dołącza do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów.
    Mieszkańców okolic Linden, NJ serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu UNIVERSAL.
Zamówienia przyjmowane są przez Internet 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

ZAMOWIENIA DO KANADY PRZYJMUJEMY TELEFONICZNIE LUB E-MAILEM PO UZGODNIENIU KOSZTU PRZESYLKI.
 
Kosmetyki, leki i zioła oferowane w naszym sklepie online, to starannie dobrany asortyment produktów o wysokiej jakości, możliwie najdłuższej dacie przydatności do użycia i w atrakcyjnej cenie. Sklep internetowy dedykowany jest tym, którzy cenią swój czas oraz doceniają wygodę zakupów w domowym zaciszu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi promocjami.
Dołożymy wszelkich starań, aby opisy oferowanych przez nas produktów były pełne i rzetelne.
 
Dokonując zakupu w naszym sklepie kosmetycznym masz do dyspozycji największy w U.S.A wybór europejskich i polskich marek kosmetycznych, takich jak: AA, Adidas, Bambino, Bielenda, Bingo, Dax Cosmetics, Delia, Dermika, Eris, Lirene, Eva, Eveline, , Fa, Farmona, Garnier, Gliss Kur, Herbapol, Hipp, Joanna, Kolastyna, Miraculum, Nivea, Palette, Panaten, , Soraya, Timotei, Wella, Vichy, Ziaja, Delia, Floslek, Joanna, Inneov, i wiele innych. Oferowane produkty są oryginalne i pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dystrybutorów i dostawców.

Staramy się, żeby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Większość towarów znajdujących się w ofercie naszego sklepu jest dostępna natychmiast, dlatego zamówione produkty wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub dnia następnego (w zależności od godziny złożenia i potwierdzenia zamówienia oraz ewentualnie potwierdzenia płatności). W przypadku towarów, których nie posiadamy w magazynie czas kompletowania zamówienia może wydłużyć się do 5 dni roboczych. W sytuacji, gdy czas realizacji może się wydłużyć ponad 5 dni niezwłocznie o tym fakcie Państwa poinformujemy.

Mamy nadzieję, że dokonywanie zakupów w polskieziolaikosmetyki.com  będzie dla Państwa przyjemnym doświadczeniem, oraz pozwoli zaoszczędzić Wasz cenny czas i pieniądze.