Ostatnio przeglądane

TERPICHOL PLUS // Suplement diety // 60 kapsulek Zobacz większe

TERPICHOL PLUS // Suplement diety // 60 kapsulek

Nowy produkt

$11.20

Więcej informacji

Terpichol Plus x 60 kapsułek

  • Suplement diety Terpichol Plus w postaci miękkich kapsułek zawierających zestaw naturalnych terpenów oraz cenny olej z ostropestu oraz olejek kminkowy. Jego stosowanie zaleca się m.in. w celu wsparcia pracy wątroby.

Składniki:
Olej z ostropestu, żelatyna wieprzowa (składnik otoczki), mentol, glicerol (składnik otoczki), alfa-pinen, olejek eteryczny kminkowy, menton, borneol, kamfen, cyneol.

Zawartość składników w jednej kapsułce: olej z ostropestu – 50mg, mentol – 30mg, alfa-pinen – 16,1mg, olejek eteryczny kminkowy – 10mg, menton – 5,6mg, borneol – 4,7mg, kamfen – 4,7mg, cyneol – 1,9mg

Działanie:
Naturalne składniki zawarte w suplemencie diety Terpichol Plus świetnie wpływają na trawienie oraz na wątrobę. Ostropest wykazuje dobroczynne działanie na wątrobę i jej pracę, ponadto przyczynia się do ochrony jej komórek. Dodatkowo ostropest wpływa na prawidłowy proces produkcji żółci. Dzięki niemu fizjologiczna zdolność wątroby do eliminacji substancji szkodliwych z organizmu może przebiegać odpowiednio. Kminek wspomaga prawidłowe wydzielanie soków trawiennych.

Zastosowanie:
Suplement diety Terpichol Plus przeznaczony do stosowania jako wsparcie dla procesów trawiennych oraz wątroby.

Informacje dodatkowe:
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik suplementu. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz u kobiet karmiących piersią.

Sposób użycia:
Zalecana dzienna porcja: 2 kapsułki. Zaleca się przyjmować po jednej kapsułce dwa razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.