Ostatnio przeglądane

Nowy DOPPELHERZ AKTIV NA SKURCZE // Wysoka dawka magnezu i potasu:reguluje prawidlowa kurczliwosc miesni,uzupelnia elektrolity Zobacz większe

DOPPELHERZ AKTIV NA SKURCZE // Wysoka dawka magnezu i potasu:reguluje prawidlowa kurczliwosc miesni,uzupelnia elektrolity

Nowy produkt

$10.50

Więcej informacji

Opis

SUPLEMENT DIETY. Wysoka dawka magnezu i potasu, które regulują prawidłową kurczliwość mięśni oraz uzupełniają elektrolity w organizmie.

Skład

1 tabl. zawiera: Magnez 300 mg, Potas 300 mg, Cynk 5 mg, Żelazo 3,5 mg, Chrom 30 mcg, Witamina B6 4 mg, Witamina B12 2 mcg.

Wskazania

Polecany przy: utrata elektrolitów w wyniku pocenia się i intensywnego wysiłku fizycznego, zwiększonym oddawaniu moczu, wymiotach itp., nieprawidłowej diecie (nadmiar węglowodanów i białek o działaniu zakwaszającym), piciu znacznych ilości kawy, osłabieniu organizmu (stany zmęczenia i znużenia).

Dawkowanie

Stosować 1 tabl. dziennie po posiłku, popijając dużą ilością płynu. Tabletkę można dzielić dla łatwiejszego połykania. Nie stosować na czczo. Przy długotrwałym stosowaniu (ponad 1 miesiąc) zaleca się 1/2 tabl.

Działanie

Potas i magnez uczestniczą w prawidłowym przewodnictwie nerwowo-mięśniowym i mechanizmie skurczu mięśni. Cynk pomaga w zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie. Chrom uczestniczy w utrzymaniu poziomu glukozy we krwi. Żelazo i witaminy B6 i B12 uczestniczą w metabolizmie energetycznym komórek i redukują skutki zmęczenia. Witamina B6 poprawia przyswajalność magnezu.