Ostatnio przeglądane

HEVIRAN Comfort // leczenie nawrotowej opryszczki warg i twarzy // 25 tabletek Zobacz większe

HEVIRAN Comfort // leczenie nawrotowej opryszczki warg i twarzy // 25 tabletek

Nowy produkt

$15.90

Więcej informacji

Heviran Comfort 200mg, 25 tabletek - opis produktu

Wskazania: leczenie nawrotowej opryszczki warg i twarzy.
 
Skład: 1 tabletka zawiera 200mg acyklowiru, celuloza mikostaliczna, powidon, karboksymetyloskrobia sodowa(typ A), magnezu stearynian.
 
Działanie: lek przeciwwirusowy, hamuje namnażanie chorobotwórczych dla człowieka wirusów z grupy Herpes. 
 
Dawkowanie: dorośli stosować doustnie t tabletkę pięć razy na dobę, co 4 godziny(z przerwą nocną) przez 5 dni. Dawkowanie u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek: z klirensen kratyniny mniejszym niż 10ml/min, o sposobie dawkowania acyklowiru może zdecydować wyłącznie lekarz. U takich pacjentów lekarz może zalecić zmniejszenie dawki leku do 1 tabletki (200mg) podawanej dwa razy na dobę, co około 12 godzin. 
 
Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Heviran — sposób na wyleczenie opryszczki

Heviran jest to lek przeciwwirusowy stosowany w celu zwalczenia wirusa opryszczki typu 1 i 2. Skuteczność działania oparta jest na substancji czynnej, czyli acyklowir, który hamuje namnażanie się wirusów, co zapoczątkowuje proces leczenia opryszczki.