Ostatnio przeglądane

PYRALGINA Termo Hot // Plaster silnie rozgrzewajacy // ulga w bolach plecow, ramion, krzyza, szyi i reumatycznych do 14h Zobacz większe

PYRALGINA Termo Hot // Plaster silnie rozgrzewajacy // ulga w bolach plecow, ramion, krzyza, szyi i reumatycznych do 14h

Nowy produkt

$2.50

Więcej informacji

Pyralgina Termo Hot, plaster rozgrzewający

Pyralgina Thermo Hot to wyrób medyczny w postaci plastra silnie rozgrzewającego, który przynosi ulgę w dolegliwościach bólowych pleców, ramion, szyi, krzyża, a także w bólach reumatycznych. Plaster szybko przywraca aktywność i pozwala zapomnieć o bólu. Produkt został przetestowany dermatologicznie.

Wskazania: plaster rozgrzewający Pyralgina Thermo Hot jest polecany w przypadku dole-gliwości bólowych o charakterze miejscowym (dotyczącym głównie mięśni, ramion, pleców oraz szyi).

Sposób użycia: plaster jest przeznaczony wyłącznie do stosowania zewnętrznego bezpośrednio na skórę. Należy go przykleić w miejscu odczuwalnego bólu, pozostawić na 10-12 godzin. Ponownie plaster można nakleić w tej samej części ciała po upływie 24 godzin.

Skład: sproszkowane żelazo, woda, sól, węgiel aktywowany, wermikulit.

Ważne wskazówki:
Nieprawidłowe stosowanie plastra może doprowadzić do uszkodzenia skóry.
Aby zapobiec ryzyku oparzeń, należy przestrzegać zaleceń instrukcji oraz obserwować działanie plastra.
Osoby o szczególnie wrażliwej skórze oraz starsze powinny stosować plaster wyłącznie na bieliznę bawełnianą, a nie bezpośrednio na skórę.
W czasie używania plastra nie należy wywierać na niego dużego nacisku np. paskiem, ściągaczem gumowym, a także leżeć na plastrze rozgrzewającym (nawet w łóżku).
Należy umożliwić przepływ powietrza nad plastrem.
Unikać bezpośredniej ekspozycji plastra na słońce.
Plastry należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych.
Nie przechowywać plastrów w zamrażarce.